Autoškola Bc. Petr Tomek

home-odkaz


Učební pomůcky


Výukový set  „AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!“  (336 stran + výukové CD; cena setu 275 Kč)

Učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. Výukový CD ROM pak poskytuje nekonečné možnosti učitelům při výuce i samotným žákům při samostudiu.

Tištěná část setu – kreativní učebnice, vyniká přehledností, snadnou orientaci zajišťují barevné hmatníky se symboly. Komiksovým způsobem vedený výklad látky je doplněn velkým množstvím názorných obrázků a fotografií. Součástí publikace jsou i tzv. ostré testy včetně tabulek pro zápis správných odpovědí a vyhodnocovacích tabulek (šablon) pro kontrolu úspěšnosti. 

Nahlédnout do učebnice můžete ZDE.

Výukový set (kniha + CD ROM) je v prodeji exklusivně jen u partnerů projektu „Bezpečnost pro každého“ - tedy i v Autoškole Šerhák a Tomek.

 


Výukový program AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! na CD  (cena 95 Kč, u Autoškoly Šerhák a Tomek ZDARMA)

Výukový program AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! nemá svým rozsahem a zpracováním v České republice obdobu. Program přináší komplexní výklad učiva probíraného v autoškolách, obsahuje stovky názorných obrázků, animace i videa. Především interaktivní forma vtahuje uživatele programu do hry a vzbuzuje jeho zájem. Uživatel může volit různé varianty, může o dané problematice s počítačem komunikovat, může si hrát. Učení se stává zábavnějším. V autoškole se velmi často program používá při výuce. Žáci se později mohou k probíraným tématům doma vrátit, vše najdou na svém místě, případně mohou studovat zcela samostatně.

 Program je pravidelně aktualizován. Více informací ZDE.

 Výukový program mohou získat výhradně jen žáci registrovaných autoškol – partnerů projektu „Bezpečnost pro každého“. U Autoškoly Šerhák a Tomek získáte tento výukový program zcela ZDARMA!