Autoškola Bc. Petr Tomek

home-odkaz

=> Rozjíždíme NOVÝ KURZ <=

 

S počátkem nového školního roku zahajujeme i v autoškole nový kurz v řízení motorových vozidel - automobil skupiny B i motocykly všech skupin AM, A1, A2, A:

  • B = osobní automobil o hmotnosti do 3500 kg (zatím od 18 let) 
  • AM = motocykly a ostatní vozidla s rychlostí do 45 km/h - např. moped, skútr, Aixam, Ligier, JDM (od 15 let)
  • A1 = motocykly s výkonem max. 11 kW, objem do 125 ccm (od 16 let)
  • A2 = motocykly s výkonem max. 35 kW (od 18 let)
  • A = motocykly s výkonem bez omezení (od 20/24 let)

Možné jsou i rozšiřující, případně doplňovací kurzy ze skupiny A1 na A2 a z A2 na A po dvouleté praxi, kdy se u zkoušky nepíše test z pravidel silničního provozu.

Délka kurzu je velmi individuální, ale když se přihlásíte zavčas, stihneme výcvik na motorkách dokončit ještě letos.

Zajímavou možností pro motorkáře, kteří dosáhnou požadovaného věku až v zimních či jarních měsících, je rozjet výcvik z větší části na podzim, hned zjara jej dokončit a při první příležitosti absolvovat zkoušky - řidičák tak můžete mít už na začátku sezóny a užívat si jízdu na motorce o to více a déle... ???? ????

Samozřejmostí je individuální osobní přístup (do kurzů nově přijímám jen omezený počet klientů, abych se Vám mohl více věnovat a více nás to všechny bavilo), termíny výcviku dle Vašich možností, moderní vozidla, vlastní zázemí, zajímavé ceny, volitelné VIP služby, výukové materiály ZDARMA.

K přihlášení do kurzu stačí přinést vyplněnou Žádost o přijetí k výuce a výcviku, a lékařem potvrzený Posudek o zdravotní způsobilosti. Tiskopisy ke stažení ZDE.

Nevíte si rady? Zavolejte mi nebo napište. Jsem k zastižení na telefonu 721 913 911, emailu tomekpetr@seznam.cz nebo profilu
facebook.com/autoskola.jemnice

Přijďte, těším se na Vás...   ???? ?? ????

Bc. Petr Tomek
učitel výuky a výcviku

 

 

 

Zpět