Autoškola Bc. Petr Tomek

home-odkaz

.::: NOVÝ KURZ 2023 :::.

V následujících lednových dnech budeme zahajovat nový kurz pro získání řidičského oprávnění na osobní automobil skupiny B (vozidla s největší povolenou hmotností do 3500 kg).

Délka kurzu obvykle 10-12 týdnů, možnost domluvy dle Vašich požadavků (např. intenzivní rychlokurz s individuálním plánem na 4-5 týdnů nebo i dlouhodobý kurz na 4-5 měsíců, apod.).

Individuální osobní přístup, termíny výcviku dle Vašich možností, vlastní zázemí autoškoly, zajímavé ceny, volitelné VIP služby.

Navíc od autoškoly získáte ZDARMA kvalitní tištěnou barevnou učebnici, výukové CD a přístup do licencovaných on-line výukových materiálů.

Kurzy v zimním období mají výhodu v podobě nejen teoretické, ale hlavně i praktické přípravy na všechny povětrnostní podmínky provozu na našich silnicích. Pokud čekáte na jaro, neváhejte a přijďte už nyní. Vyzkoušíte si jízdu na sněhu, náledí, mokrých i suchých silnicích. Nebudete se pak bát vyjet při první nepříznivé předpovědi počasí.
A na jaře už budete mít řidičák v kapse.

Zajímá Vás spíš kurz na motorku? S teorií můžeme začít v zimě a jakmile bude vhodné počasí, jdeme hned jezdit... ???? ????

Více informací na tel. 721 913 911 nebo zde na webu www.autoskola-jemnice.cz

Přijďte, těším se na Vás...   ???? ?? ????

Bc. Petr Tomek
učitel výuky a výcviku

 

Zpět