Autoškola Bc. Petr Tomek

home-odkaz

Rozjíždíme NOVÝ KURZ

 

Během prvních prosincových dní budeme zahajovat nový výcvikový kurz na osobní automobil skupiny B. Zima už se začíná hlásit o své pravidelné místo v roce, a tak budete mít ideální příležitost absolvovat výcvik i ve zhoršených podmínkách pod dohledem zkušeného lektora.

Cena kurzu 9000 Kč. Za co u nás platíte? Osobní přístup v rámci 28 hodin výcviku ve vozidle, pravidelná výuka teorie v multimediální učebně, individuální konzultace. Intenzita výcviku je vždy přizpůsobena šikovnosti každého žadatele, abychom vyloučili stres za volantem. Samozřejmostí jsou u nás také veškeré potřebné výukové materiály zdarma.

Stále váháte, kterou autoškolu vybrat? Opravdu to není jedno! Řidičák pravděpodobně získáte všude. Autoškola Vás má však připravit na Váš budoucí život na silnicích. Rádi byste měli řidičák snadno a rychle, hlavně ať to nestojí moc úsilí? Jste si jisti, že pak za volantem chcete riskovat zdraví svoje i Vašich blízkých, které povezete? Tady opravdu nejde jen o ty "papíry". Investujete sami do sebe! Buďte vždy nároční na sebe i autoškolu, chtějte vše, co jste si zaplatili!

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na tel. 721 913 911. Jsme tu pro Vás...

Zpět