Autoškola Bc. Petr Tomek

home-odkaz

Nový kurz: AM, A1, A2, A, B

 

Chcete ještě o prázdninách začít s autoškolou, abyste v prvních týdnech školního roku měli v ruce řidičák? Právě pro Vás budeme v nejbližších dnech zahajovat nový výcvikový kurz na motocykly i osobní automobil.

Vyberte si skupinu/skupiny právě pro Vás:

  • AM = motocykly a ostatní vozidla s rychlostí do 45 km/h o provozní hmotností do 350 kg - např. moped, skútr, Aixam, Ligier, JDM (od 15 let)
  • A1 = motocykly s výkonem max. 11 kW, objem do 125 ccm (od 16 let)
  • A2 = motocykly s výkonem max. 35 kW (od 18 let)
  • A = motocykly s výkonem bez omezení (od 20/24 let)
  • B = osobní automobil o celkové hmotnosti do 3500 kg (od 18 let)


Kdo jsme?

Autoškola s dlouholetými zkušenostmi, akreditované školící středisko profesionálních řidičů, provádíme školení řidičů referenských vozidel, konzultace v oboru dopravy a v neposlední řadě kondiční jízdy.

Co nabízíme?

Individuální osobní přístup, pravidelná výuka teorie, termíny výcviku dle Vašich možností, moderní vozidla, vlastní zázemí - garáže i multimediální učebna, zajímavé ceny, volitelné VIP služby, výukové materiály ZDARMA.

Jak se k nám můžete přihlásit?

Stačí přinést vyplněnou Žádost o přijetí k výuce a výcviku, a lékařem potvrzený Posudek o zdravotní způsobilosti. Tiskopisy Vám rádi předáme nebo je lze vytisknout z našeho webu: www.autoskola-serhak.cz/zadost

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Jsme k zastižení na telefonu 721 913 911, emailu tomekpetr@seznam.cz nebo profilu facebook.com/autoskola.jemnice.

Přijďte nás také navštívit každý pátek od 16:00 do 17:00 na učebnu autoškoly, kde pravidelně probíhá výuka teorie a kde Vám vše rádi vysvětlíme, předáme potřebné tiskopisy i učební materiály.

Těšíme se na Vás ;-)

 

Zpět